Antena satelitarna - Katowice

Montaż anten – Katowice

by

Trudno dziś wyobrazić sobie bardziej powszechny i prosty sposób na odbiór telewizji niż za pomocą anteny satelitarnej lub naziemnej. Coraz częściej operatorzy sięgają po łącza internetowe, jednak to właśnie anteny nadal w naszym kraju dominują na elewacjach budynków, dachach czy blokowych balkonach. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne – czasem mróz, upały, śnieg, grad, silne porywy wiatru nasz system antenowy może odmówić posłuszeństwa. Czasem zanikający sygnał może być zwiastunem awarii któregoś z podzespołów. Awaria nie musi oznaczać jednak wysokich wydatków, czasem jest to po prostu przetarty kabel koncentryczny lub delikatnie przestawiona antena. Tak czy owak system antenowy wymaga ingerencji. Oferujemy Państwu serwis anten w Katowicach i okolicach. Sprawnie, za pomocą fachowych narzędzi, sprawimy, że w Państwa domu odbiór ulubionych kanałów znów będzie odbywał się bez zakłóceń.

Antena satelitarna w Katowicach

Serwis, naprawa anten – Katowice

Oprócz naprawy, serwisu anten w naszej ofercie znajdziecie Państwo również montaż anten w Katowicach. Wspólnie wybierzemy najbardziej dogodną lokalizację czaszy anteny satelitarnej, lub tej do odbioru telewizji naziemnej. Nasi fachowcy najpierw zamontują odpowiedni maszt antenowy a następnie zamocują antenę. Finalnie, za pomocą specjalistycznych urządzeń ustawimy całość i skonfigurujemy tuner lub telewizor.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, ustalimy najbardziej dogodną datę przyjazdu naszego serwisanta/instalatora i błyskawicznie zamontujemy/naprawimy Państwa system antenowy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Katowicach codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 17:00, w wyjątkowych przypadkach przyjeżdżamy również w soboty. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy z terenu Katowic.

Cennik szczegółowy dotyczący montażu i serwisu anten [ZOBACZ WIĘCEJ]
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły montażu, serwisu!