Antena naziemna w Ornontowicach

Montaż anten – Ornontowice

by

Wiosna, lato, jesień, zima – nasz system antenowy narażony jest w ciągu roku na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Czasem latem temperatura na dachu sięga nawet 40 stopni celsjusza, zimą może spadać poniżej 20 stopni. Słowem poszczególne podzespoły nie mają „łatwego życia”, dlatego czasem zdarzają się awarie. Zwykle wystarczy wymiana konwertera na nowy lub wymiana kabla koncentrycznego. Niestety również bardzo często trzeba po prostu zamontować nową antenę.

Bez względu na fakt czy jest to antena satelitarna, czy naziemna (DVB-T), liczy się zawsze:

  • Precyzja montażu – niechlujnie zamontowany maszt może powodować ciągłe zanikanie sygnału i w konsekwencji problem z odbiorem naszych ulubionych kanałów telewizyjnych.
  • Wysokiej jakości podzespoły – tu nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości.
  • Odpowiedni sprzęt do ustawiania anten – im precyzyjniej ustawimy całość, tym większa szansa na długie i bezproblemowe działanie.

Konwerter anteny satelitarnej

Montaż i serwis anten w Ornontowicach

Nasi instalatorzy na co dzień bardzo często odwiedzają mieszkańców również w Ornontowicach. Domy prywatne, firmy – przyjedziemy i naprawimy Wasz system antenowy. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt do diagnostyki i ustawiania anten zarówno satelitarnych, jak i naziemnych oraz konkurencyjne ceny!

 

Cennik szczegółowy dotyczący montażu i serwisu anten [ZOBACZ WIĘCEJ]
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły montażu, serwisu!