Zamontowana antena satelitarna na dachu

Montaż anten – Pszów

by

Zwłaszcza deszczowe, pochmurne wieczory to czas, gdy spędzamy chwile przed telewizorem. Informacje, programy rozrywkowe, seriale, filmy – paleta programowa stacji jest bardzo bogata. Aby jednak w pełni cieszyć się z odbioru poszczególnych kanałów, ważny jest odpowiednio zainstalowany odbiornik sygnału, czyli antena. Bez względu na fakt, czy jest to antena do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej, czy satelitarnej, jakość wykonania podzespołów oraz precyzja instalacji i ustawienia to klucz do sukcesu. Jako firma z wieloletnim stażem na rynku oferujemy również montaż anten w Pszowie.

Montaż anten w Pszowie - instalacja konwertera
W ramach naszych usług wykonujemy również wymianę konwertera w przypadku awarii.

Wystarczy jeden telefon i nasi instalatorzy pojawią sie na miejscu, by zamontować maszt i antenę. Doprowadzenie przewodów, montaż konwertera, ustawienie całości oraz konfiguracja tunera oraz telewizora. Gwarantujemy solidność montażu oraz precyzję ustawienia.

Montujemy anteny w Pszowie

Naprawa anteny satelitarnej w Pszowie
Montaż anteny, przeprowadzenie kabla sygnałowego oraz precyzyjne ustawienie całości za pomocą specjalistycznego miernika sygnałowego.

Poniżej prezentujemy Państwu wstępny cennik montażu, serwisowania i ustawiania anten zarówno satelitarnych oraz naziemnych. Szczegółowe informacje zawarte są w zakładce CENNIK. Zapraszamy również do rozmowy z naszym konsultantem za pomocą czatu internetowego.

Cennik szczegółowy dotyczący montażu i serwisu anten [ZOBACZ WIĘCEJ]