Montaż anten – Rydułtowy

by

Zakres naszych usług, jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny to główne zalety współpracy z nami! Montujemy, serwisujemy, ustawiamy anteny zarówno satelitarne, jak i naziemne w Rydułtowach. Zapraszamy do współpracy zarówno wtedy, gdy trzeba zainstalować dopiero zakupiony zestaw (Canal+, NC+, Cyfrowy Polsat,Orange TV), oraz wtedy, gdy pojawiły się problemy z odbiorem kanałów w telewizorze i potrzebne jest zmodyfikowanie lub naprawa instalacji.

Montaż anten w Rydułtowach

Anteny satelitarne na dachu domu

Zakres naszych usług obejmuje również wymianę konwertera, przewodów oraz ustawianie anten. Nasi instalatorzy pracują z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu instalatorskiego oraz mierniczego, co gwarantuje precyzję wykonania poszczególnych prac – zarówno na dachu oraz wewnątrz pomieszczenia, w którym zainstalowany jest dekoder oraz odbiornik telewizji.

Oferujemy również rozbudowę istniejących instalacji, tworzenie instalacji zbiorczych, usługi Multiroom, montaż anten internetu LTE, wzmacnianie sygnału GSM, montaż telewizorów w wybranym przez Państwa miejscu i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty, a także do skorzystania z naszych usług.

Cennik szczegółowy dotyczący montażu i serwisu anten [ZOBACZ WIĘCEJ]