Naprawa anten satelitarnych i naziemnych w Wodzisławiu Ślaskim

Serwis anten – Wodzisław Śląski

by

Bez względu na to czy posiadamy antenę satelitarną, czy naziemną do odbioru kanałów telewizyjnych – każde z urządzeń odbiorczych narażone jest na trudne warunki atmosferyczne. Bardzo często przemieszczając się między domami prywatnymi w Wodzisławiu Śląskim obserwujemy na dach domów jednorodzinnych zardzewiałe czasze anten satelitarnych. To właśnie efekt działania warunków atmosferycznych. Kwaśne deszcze, bliskość komina, mróz, wysokie temperatury latem – to wszystko może negatywnie wpływać nie tylko na wykonane z metalu elementy anteny satelitarnej, czy naziemnej. W efekcie sygnał może być zakłócony a siła odbioru w znaczący sposób pomniejszona.

Okopcona od komina antena
Nie tylko zmienne warunki atmosferyczne mają wpływ na antenę. Zdjęcie ukazuje wygląd anteny zamontowanej w bliskiej odległości komina.

Mając te fakty na uwadze pamiętajmy, że o urządzenia odbiorcze również trzeba dbać. Żeby nie narażać się na niepotrzebny serwis najlepiej od czasu do czasu przeglądać, konserwować system antenowy.

Serwis anten w Wodzisławiu Śląskim

Mowa tutaj oczywiście nie tylko o antenach naziemnych, ale również satelitarnych.

Wodzisław Śląski - serwisowanie anten satelitarnych
Fachowo przeprowadzony serwis anteny, wraz z wymianą czaszy oraz konwertera. Nasi instalatorzy posiadają specjalistyczny sprzęt służący do precyzyjnego ustawienia anteny satelitarnej.

Zapraszamy do współpracy zarówno właścicieli domów prywatnych, jak i firmy z terenu Wodzisławia Śląskiego.